Alyansta Kalitenin Adı; Myra Gold

0
1031
alyans

Söz, nişan veya evlilik gibi durumların her birinde, günü taçlandırmak ve ölümsüzleştirmek adına, günün çiftlerine alyans almak gerekiyor. Bazı çiftler söz günü takılan alyansları kullanırlarken, bazıları her özel gün için ayrı ayrı alyans almayı tercih ediyor. Örneğin; söz için sade bir yüzük tercih edenler, nişanda daha gösterişli alyanslar almak isteyebiliyor. Evlilikte ise bu alyansların yanına beştaş vs. eklenmesi bekleniyor.

Alyanslar, bu özel anları taçlandırdığı için içlerine günün tarihi ve çiftlerin isimleri de yazılabiliyor. Hatta ve hatta alyanslar üzerine çiftlerin isteklerine göre süslemeler de yapılabiliyor.

Peki, bu özel günlerde alyans alırken nasıl seçim yapılmalı?

Alyans Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Alyans seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlara özen göstermeli, özel günlerin verdiği heyecana kapılıp yanlış tercihler yapmamalı. Belki de sadece söz gününde olmak üzere bir kere alyans alacak olabilirsiniz. Bu nedenle seçim yaparken dikkatli davranmaya özen gösterin.

  • Alyans seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri, rahat olmasıdır. Hatta dikkat edilmesi gereken öncelikli unsurun bu olduğunu bile söyleyebiliriz. Zira taktığınız andan itibaren artık parmağınızdan çıkarmayacağınız için; sizi rahatsız eden ya da parmak ölçünüze göre olmayan bir alyans, hiç de kullanışlı bir takı olmayacaktır.
  • Diğer bir husus da, alyansınızın altın mı yoksa gümüş mü olacağına karar verme aşamasıdır. Her iki alyans seçiminde de, yani altın da olsa gümüş de olsa, ayarın kaç olduğu oldukça önemlidir. Zira alyansın kalitesini, kaç ayar olduğu gösterir.
  • Alyans, zamanı geldiğinde bakım konusunda da sizi rahat ettirecek bir modele sahip olmalı. Yılda bir kez de olsa, sabunlu ılık su yardımıyla alyanslarınızı temizlemeli, bakımını yapmalısınız. Hatta çok fazla ayrıntı içeren yüzüklerde, diş ipi kullanarak ayrıntıları da temizlemeniz gerekir. Bu aşamada zorlanmamak için, bakımı kolay olan yüzükler tercih etmek daha mantıklı olur. Fakat alyanslarınızın bakımını aldığınız yerde yaptırma imkânınız varsa, bu sizin için çok da önemli olmaz.
  • Yüzük seçiminde güvenilir bir yer tercih etmek de son derece önemlidir. Özellikle alyans konusunda kendisini kanıtlamış, güvenli olduğuna inandığınız ve sertifikaya sahip bir firma ile anlaşmanız; alışveriş esnasında da alışverişten sonra da sorun yaşamamanız için bir tedbir olacaktır.

Bu özelliklere bakarak alyansın şeklini, tarzını ve modelini seçmek de size kalmış oluyor. Sizin tercihiniz, klasik tarzda olan alyanslar mı yoksa yılın modası olan modern alyanslar mı? Bu konuda seçim yapmak, tamamen sizin zevkinize kalıyor.

Söz, Nişan ve Evlilik Alyansı Nereden Alınır?

Sözünüz veya nişanınız var ve alyans alacak güvenilir bir yere ihtiyacınız varsa; https://www.myragold.com/soz-nisan-alyansi_181.htm adresinden faydalanabilirsiniz. Myra Gold ürünlerini bulacağınız bu adreste, zevkinize uygun birçok alyans arasından seçim yapma olanağına sahip olacaksınız. Klasik tarz alyans sevenlere klasik, modern modelleri tercih edenlere ise modern alyans seçenekleri mevcuttur.

Çiftlerin zevkine uygun olarak, isteyenlere takım halinde isteyenlere de ayrı ayrı olacak şekilde alyans seçenekleri sunan Myra Gold, tüm ürünlerinde kaliteyi garanti ediyor. Söz, nişan ve evlilik dönemlerinde farklı farklı alyans isteyen çiftlere de; her döneme özgü alyans çeşitleriyle eşlik etmeyi başarıyor.

Ayrıca bu adresten alışveriş yaptığınız takdirde, alyans yüzüklerin içerisine tarih ve isimlerinizi yazdırabilirsiniz. Dilerseniz de alyansların üzerine isteğinize göre süslemeler yaptırabilirsiniz.

Üstelik online kuyumcu olan Myra Gold’ dan alışveriş yapmanız durumunda mağazaya gitme zorunluluğu olmadan, online olarak sipariş verme kolaylığını da elde edeceksiniz.

TEILEN

Yorum Yaz