Ağlayan Bebeğiniz Bir Dokunuşla Susturun

0
1243

California çocuk hastalıkları uzmanı Dr. Robert Hamilton ağlama krizine giren çocukları kendi bulduğu bir yöntemle bir anda susturarak aileleri neredeyse bir dertten kurtarıyor.

08

Yeni doğmuş ufak çocukların dertlerini tek anlatma şekli ağlamaktır diye bilmişizdir hep. Çocukların ağladığı zaman bir sıkıntısı olduğunu anlayarak acıktığını, gazı olduğunu, altının değişmesi gerektiğini anlarız peki ya her şeyleri tamken ağlamalarını nasıl susturacağınızı biliyor musunuz?

05

30 yıllık deneyime sahip Dr. Robert Hamilton bunca yıllık deneyimle kendi geliştirdiği bir teknikle hiç bir sorunu olmayan ancak ağlama krizine giren çocukları kendi bulduğu tutma tekniği ile bir anda susturmasıyla dünyanın gündemine oturdu.

Çocukları susturan tutma tekniği

Dr. Robert Hamilton kendi bulduğu tutma tekniği çok ağlayan çocukları bir anda susturarak bir çok ailenin sorunu çözmüş oldu.

Ağlamayı susturan tutma tekniği temelde çocuğu sabit ve rahat tutmaya dayanıyor. Dr. Robert Hamilton çocuğun iki kolunu göğsünde birleştirip çenesini sabitlerken bir yandan da poposunda destekleyerek çocuğu sabit tutarak susturuyor.

TEILEN

Yorum Yaz