2017 Tesettür Kombin Modelleri

0
2830

2016 yılının sonlarına yaklaşmışken artık dolaplarınızı yenilemenin zamanı geldi Günlük tesettür giyim kombinleri 2017 başlıklı bu yazımızda sizlere 2017 yılının en moda tesettür giyim kombinleri hangileri olduğunu sıralayacağız…

Tesettür giyim modasının kalbinin attığı tesetturgiyimkabini.com uzman modacıları olarak sizlere 2017 yılında günlük tesettür giyim kombinleri yapabileceğiniz en şık kombin tavsiyesinde bulunacağız. Zahmetsiz şıklığın en iyi yolu olan günlük tesettür giyim kombinleri bayanların kısa yoldan harika bir görünüme kavuşabilmesine imkân tanımaktadır. Ünlü tesettür giyim firmaları 2016 yılını dopdolu geçirerek benzersiz 2017 kombinlerinin altına imzalarını attılar. Bizde vakit kaybetmeden günlük tesettür giyim kombinleri 2017 tavsiyesinde bulunalım…

2017 Tesettür Kombin Modelleri

1- Sade ve Tek Renkli Elbiseler

Sade ve tek renkli elbiseler 2017 yılının en göze çarpan modelleri arasında yer almaktadır. İnce ve uzun görünmek isteyen bayanların bir numaralı günlük tercihi olan elbiseler 2017 yılında giyim markaların özgün dokunuşları ile sizi benzersiz bir şıklığa büründürecektir. Bu sade elbiselerin üstüne ise yine tek renkli ve desenli türban modelleri kullanabilirsiniz. Her mevsimde kullanılabilecek bu kombin dolgu topuklar ile harika bir uyum sağlayacaktır.

tesettur-giyim

2-Salaş ve Bol Kesimli Elbiseler

2017 yılına farklı tarz tesettür kombin ile giriş yapmak isteyenlerin bir numaralı tercihi olan salaş ve bol kesimli elbiseler, her yıl olduğu gibi 2017 yılının moda trendleri arasında yer almaktadır. Şıklığın yanında rahatlığın bir numaralı giyim tarzı olan bu modeller, markaların özgün dokunuşları ile benzersiz bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Bu tür kombinin üstüne ise desenli türban modelleri yerine sade modelleri tercih edebilirsiniz.

3- Kareli ve Çizgili Elbiseler

Her daim özgün olmak isteyen bayanlar ise farkını kareli ve çizgili elbiseler ile rahatlıkla gösterebilirler. Tesettür kombin tasarımları arasında dikkat çekici bu elbiseler özellikle genç bayanların tercih etmesi gereken harika modeller arasında yer almaktadır. Kareli ve çizgili elbiseler üzerine türban modelleri olarak kesinlikle desensiz olanlarını tercih etmelisiniz.

tesettur

4- Tek Cepli ve İnce Kemerli Elbiseler

2017 yılına damgasını vurmasını beklediğimiz tek cepli ve ince kemerli elbiseler bayanlar tarafından en çok beğenilecek modeller arasında şimdiden yerini almış durumda. Özellikle genç bayanların tercih etmesini tavsiye ettiğimiz bu modeller ister desenli ister desensiz bir şekilde giyilebilmektedir. Türban modellerinde de yine aynı tavsiyemize kulak asabilirsiniz.

5- Jean Gömlekler ve Kloş Etekler

Geçmiş yıllara nazaran özgün modeller arasında yer alacak olan Jean gömlek ve kloş etek uyumu, şuana kadarki en özgün tesettür kombin modelleri arasında yer almaktadır. Şıklığınıza şıklık katacak bu modeli yine genç hanımların tercih etmesini öneriyoruz. Bu takımın üzerine giyilecek türban modelleri ise sade olmasına özen gösterilmelidir.

Böylelikle 2017 yılına damgasını vuracak günlük kombin modellerini sizlere sıraladık. Tesettür giyimin tek adresi olan www.tesetturgiyimkabini.com adresinde 2017 yılına dair benzersiz tesettür kombinlerini rahatlıkla bulabileceğiniz hatırlatmak isteriz…

 

TEILEN

Yorum Yaz