2017 Erkek-Bayan Saç Modelleri

0
1262

Her sezon, baştan aşağı yenilenmek için modayı yakından takip ederiz. En son renkler, in ve out kıyafetler ve en önemlisi yeni sezon saç modelleri.  Sıraladığımız bir kaç detay şuanda yalnızca kadınları ilgilendirmekle kalmayıp, erkeklerin de yakından takip ettiği detaylardır. Örneğin; kadınlar saçları ile ilgili yeni renklere , trend saç modellerine göz atarken, erkekler sezonun en iddialı saç kesimlerini denemekten asla çekinmemektedirler.

Saç, kişinin dış görünüşünde köklü bir değişiklik yapan ve tarzını ortaya koymasına yardımcı olan en önemli ayrıntıdır. Her detaya önem veren kadın ve erkekler için 2017 saç trendlerini sizin için inceledik.

Bu sezon saç modelleri bayan ’da asla demode olmayan sarı tonlarını oldukça fazla göreceksiniz. Ancak iddialı sarı tonları yerine daha doğal renkler 2017’nin trendi olacak. Güneş gibi ışıl ışıl saçların sahibi olacak bayanlar ten rengine göre sarının tonlarını bu sene de çok sevecek. Yine geçen yıl dillerden düşmeyen  ve özellikle gençlerin çok sevdiği ombre saçlarda yine listenin hit modellerinden olacak. Bayan saç modellerine bakıldığında kahverengi renk saçlar bu sezonda doğallıktan vazgeçemeyen bayanların gözdesi olacak. Bayanlar bu yıl saçlarını istedikleri boyda bırakıp, diledikleri gibi şekil verebilirler. Saçlarında özgürlük ya da örgünün masumiyetini yaşamak isteyenler diledikleri modeli rahatça deneyebilirler.

2017-sac-modelleri

2017 yılı havalı ve karimatik erkeklerin yılı olacak. Saçlarını şekillendirmeden dışarı atmayan erkekler ufak dokunuşlarda olsa muhakkak sihirli parmakları ile saçlarına hayat verirler.   Erkek saç modelleri arıyorsanız eğer göz atarken unutmamanız gereken en önemli ayrıntı saçlarınız ile uyumlu sakal modelidir. Pürüzsüz ten seven kadınlar elbette vardır. Ancak unutmamanız gereken, kadınlar genel olarak sakallı erkekleri karizmatik bulmaktadırlar. 2017 yılında erkekler kendileri için bir saç modeli seçtiklerinde, uygun bir sakal modeline de aynı anda karar vermelidirler. Alışılmışın dışında olmayı seviyorsanız  saçınıza renkli dokunuşlar da yapailirsiniz. Son dönemin en gözde saç modelini seçen erkeklerin gittikleri her mekanda tüm gözler üzerlerinde olacaktır.  Son dönemde erkekler saç bakımına ve saç şekillerine oldukça vakit ayırmaktadırlar. Doğru seçimi yaptıklarından emin olamadıkları zamanlarda ise profesyonel yardım almaktan asla çekinmezler. En son saç trendlerini ve bayan ve erkek saç modellerine yer veren  sacmodellerimiz.com’takip etmenizi öneririz.

TEILEN

Yorum Yaz