2016 X-Presion Pixel Saç Modeli

0
1186

Her sene çok farklı makyaj ve saç modelleri türemektedir ve gerçekten yapmak için cesur bir kadın olmanız gerekmektedir. 2015 sonlarında yeni trend olan İspanya/Madrid’te ki Xpresion saç geliştirme var tasarım şirketinin tasarladığı Pixel saç boyama modelleri büyük ilgi görmeye başladı bile.

Normal saç rengi üzerine parlak ve zıt renklerde pixel mantığı ile yapılan boya ile göz alıcı tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Xpresion tasarımcılarından Jorge Cancer bu tekniğin yanlış uygulanan bir boyamada çıktığını ve kısa zamanda beğenildiğiniz belirtiyor.

Avrupa ve ABD’de popüler olan pixel saç boyama ülkemizde hala yapan ve yaptıran olmadığı görünse de kısa sürede bu akıma Türk kadınlarının kapılacağını düşünmekteyiz. Kısa sürede en güzel ve farklı saç modelleri arasına giren pixel saç modeli cesur bayanları vazgeçilmezi olacağına benziyor.

Trendkadinim-pixel-en-guzel-sac-modelleri (9) Trendkadinim-pixel-en-guzel-sac-modelleri (8) Trendkadinim-pixel-en-guzel-sac-modelleri (7)Trendkadinim-pixel-en-guzel-sac-modelleri (6) Trendkadinim-pixel-en-guzel-sac-modelleri (5) Trendkadinim-pixel-en-guzel-sac-modelleri (4)Trendkadinim-pixel-en-guzel-sac-modelleri (2) Trendkadinim-pixel-en-guzel-sac-modelleri (1)

 

TEILEN

Yorum Yaz