2016 Trend Olacak Saç Örgü Modelleri

0
5865

Örgü modeli dendiğinde aklınıza son derece ilkel ve basit bir saç modeli gelebilir. Ancak yaratıcılığınızı kullanarak elde edeceğiniz örgü modelleri ile kendinizde harikalar yaratabilirsiniz. Özellikle 2016 saç örgü modelleri size son derece şık ve zarif bir görünüm kazandıracak tarzlara sahip.

Uzun saçlara sahip bayanların bu konuda daha şanslı olduklarını ileri sürebiliriz. Çünkü uzun saçlarla farklı farklı örgü modelleri oluşturmak ve bu örgü modellerini daha zarif bir hale bürümek çok daha kolay.

Bu yazımızda sizlerle sözünü ettiğimiz 2016 saç örgü modelleri üzerinde duracağız.

 

İşte 2016 saç örgü modelleri:

 

1) Şelale Saç Örgü Modeli

Son derece ilgi çeken ve daha ziyade uzun saçlara sahip bayanlara yakışan şelale örgü saç modeli, birkaç uygulama sonrası rahatlıkla tek başınıza yapabileceğiniz, şık bir model. Modelin yapımı her ne kadar çok zor olmasa da ilk etapta başkasından yardım alıp uygulamanız daha doğru olacaktır. Bu son derece şık ve zarif bir görünüm elde etmenizi sağlayacak örgü modelini mutlaka denemenizi öneriyoruz.

1-şelale-saç-örgü_mini

 

2)  Burgulu Zigzag Saç Örgü Modeli

Özel gün ve davetlerde rahatlıkla kullanabilecek bu saç örgü modelini, özellikle uzun saçlı bayanların mutlaka  denemelerini tavsiye ediyoruz. Yüzünüzün güzelliğini ön plana çıkaracak olan bu örgü modelini özel gün ve davetlerinizde çok büyük bir rahatlıkla kullanabilirsiniz.

zig-zag-orgu-sac-modelleri

 

3) Hollanda Çiçeği Saç Örgü Modeli

Hollanda çiçeği olarak adlandırılan bu model ile son derece alımlı ve zarif bir görüntü elde etmeniz mümkün. Uzun saçlara sahip olan bayanlar için ideal olan bu örgü modeli önemli bir beceri isediğinden dokayı yardım almadan tek başınıza uygulamaya çalışmanız pekte mümkün olmayabilir. Eğer alımlı ve şık bir örgü modeli elde etmek istiyorsanız Hollanda çiçeği örgü modelini mutlaka bir kez olsun  denemenizi tavsiye ediyoruz.

6bf1ad47c7515c411b7d5899d902147c

 

4) Örgülü Topuz Saç Örgü Modeli

Özel gün ve davetleriniz için harika bir seçenek olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Yine uzun saçlı bayanlar için ideal olan örgülü topuz saç modelleri, son dönemlerde özellikle gelin adayları tarafından yoğun bir şekilde talep ediliyor. Bunun yanı sıra bu modeli yalnızca özel gün ve davetlerde değil aynı zamanda gündelik yaşamınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2015-saç-örgü-modelleri-7

TEILEN

Yorum Yaz