2016 Saç Rengi Trendleri

0
3567

Kadın denildiğinde akla güzellik, bakım ve  moda gelir. Mevsimlere ve ruh haline göre düşünceleri değişen kadınlar yaradılışları itibari ile nazik ve hassas düşünmektedirler. Özellikle modayı yakından takip eden hanımlar giyimlerinden, makyajlarına kadar tüm ayrıntılara dikkat ederler. Özellikle tüm hanımların kuaförde geçirdikleri zaman ile ilgili istatiksel bir çalışma yapılsa yaşamlarının yarısını kuaförde geçirdikleri net bir şekilde ortaya çıkacaktır. Saç bakımlarına, saç şekillerine ve popüler saç renklerine önem veren bayanlar kendilerine en çok yakışan rengi elde etmek için kuaförün kapısını bir kaç kez aşındırmaktadırlar.   Saçlarında renk değişikliği yapmayı seven güzelliğine düşkün hanımlar için hazırladığımız 2016 saç renklerine gelin birlikte göz atalım.

2016 saç rengi trendleri olarak esmer, kumral, sarışın ve kızıl renkler her dönem popülerliğini korumaktadır.  Ten rengi, göz rengi ve saç tipi ile alakalı olan renkler arasından size en yakışacak renk acaba hangisidir? Yeni yılda bir çılgınlık yapıp saç renginizde köklü bir değişime gitmek istiyorsanız  saçlarınızı boyamadan önce trendkadınım’ın saç rengi önerilerine göz atmadan karar vermemenizi söyleyebiliriz.

Sıcak ve iç açıcı bir renk olan altın sarısı bir diğer adıyla çilek sarısı özellikle beyaz tenli açık göz rengine sahip hanımların taşıyabileceği bir saç rengidir. 2016 yılının en popüler saç rengi olacak renk tüm dikkatleri üzerine çekecektir.  Kahve tonları ve sarının da her sezon olduğu gibi popülaritesini koruduğu için 2016 yılı saç renkleri yelpazesi oldukça geniş seçeneklere sahiptir. Doğal görünümden vazgeçmek istemeyenlerin tercihi yine koyu kahve tonları olacaktır. Sonbahar ve kışın tüm havasını silecek renkler ile 2016 yılının en çarpıcı rengine sahip olmak için sizin seçtiğimiz saç renklerine dikkatlice incelemenizi öneririz. Elbette hiç bir kadının demode bir görüntüye sahip olmak istemediğini biliyoruz.

Senay Osma
 

TEILEN

Yorum Yaz