1970’li yılların en vazgeçilmez tasarımlarından olan ispanyol kol tasarımlar ve ispanyol paça pantolonlar bugün yine 2016 sezonunun ilkbahar ve yaz koleksiyonlarında karşımıza çıkıyor. Sezonda öne çıkan tasarımlar özellikle de şifon bluz ve gömleklerde karşımıza çıkarken kullanıldıkları her parçaya ayrı bir hava katıyor ve oldukça modern aynı zamanda şık bir görünüm kazandırıyor.

2016 İLKBAHAR VE YAZ SEZONU TASARIMLARINDA İSPANYOL KOL

Eski ve yeni izleri birlikte taşıyan ispanyol kol bluzlar ile sizde harika tasarımlara imzanızı atarak oldukça şık görünebilir ve etek ya da gömlek yakalarında fırfır detaylarından yararlanabilirsiniz. 2016 ilkbahar ve yaz sezonu tasarımlarında İspanyol kol tasarımlar birbirinden farklı tonlarda cıvıl cıvıl tasarlanarak muhteşem tasarımlar online sitelerde ve vitrinlerde sizleri bekliyor. Sizler şimdiden bu tasarımlar ile nasıl kombinler oluşturacağınızı düşünebilir ve yepyeni tasarımları gar dolabınıza taşıyabilirsiniz.

2016 İLKBAHAR VE YAZ SEZONU TASARIMLARINDA İSPANYOL KOL

2016 ilkbahar yaz tesettür giyimde de oldukça tercih edilen tasarımlar arasında yer alan İspanyol kol bluz ve gömlekler tuniklere de uyarlanarak harika görüntü sağlanmaktadır. Dar paçalarda paça detayları fermuarlı ya da kısa pantolonlar ile birlikte muhteşem bir görüntü oluşturan İspanyol kollu bluzlar ile kullanacağınız aksesuarlar sizlerin daima sezonun en şık kadını yapacak ve tesettürlüler için yazı uygun tonlarda şal ile kombinler tamamlanacaktır. Muhteşem tasarımlar şifon ve keten kumaşlarda da kullanılan ispanyol kol detayı yazın ferahlığınızı da sağlayacak ve sizlere tesettürlüyken de ferah ve rahat olmanızı sağlayacaktır.

2016 İLKBAHAR VE YAZ SEZONU TASARIMLARINDA İSPANYOL KOL

Her türlü ayakkabıyla rahatlıkla kullanabileceğiniz fırfır detaylı gömlek ve tunikleri kullanırken aynı zamanda ispanyol kol elbiseler ile sezonda ön plana çıkabilir ve tek parça ürünlerle de şıklığı yakalayabilirsiniz. Günlük, klasik, akşam yemeği, iş hayatı ve hemen hemen her tasarımda şık ve modaya uygun görünebilmek için sizler İspanyol kol tasarımlardan faydalanabilir bu sezonun şıklığı bu tasarımlar ile yakalayabilirsiniz.

2016 İLKBAHAR VE YAZ SEZONU TASARIMLARINDA İSPANYOL KOL

Hemen hemen her mağazada farklı tasarımcıların tasarlamış oldukları İspanyol kol 2016 ilkbahar ve yaz sezonunda tasarımlarda İspanyol kol modasını görecek ve her tasarımı tasarımcısının farklı imzasını aldığınız ürünlerde göreceksiniz. Bu sezon 1970’lere geri dönerek o günün şıklık algısını bugün de sağlayın.

TEILEN

Yorum Yaz