2015 Moda Güneş Gözlükleri

0
2130

Yaz aylarında güneşin zararlı etkilerinden gözlerini en iyi şekilde korumak için tercih ederiz gözlükleri bu bizim en temel amacımız iken. Şıklığımızı arttırmak için bir aksesuardan daha fazlası haline gelmiştir gözlükler. Kimi zaman başımızın üzerinde yeri vardır. Kimi zaman kolye gibi yakamızda sallanır fakat gerçekten gözlerimiz rahatsız olduğunda gözlerimizde bulunur.

Son moda gözlük modelleri ile sizlerde farklı bir duruşa sahip olabilirsiniz. Hem göz sağlığınızı koruyabilir hemde yılın en özel gözlük modellerini taşıyarak tarzınıza tarz katabilirsiniz.

2015-gozluk

Farklı gözlük tasarımları2015 yaz aylarında göze çarpıyor. Çerçevelernde yapılan çok çzel çalışmalarla gün yüzüne çıkan gözlük modelleri şıklığınıza şıklık katma için geliyor.

Gözlük tercihinde yük şekli çok önemliidr. Çok özel ve tasarım bir gözlük modeli sırf yüz hatlarınıza uygun olmadığı için hoş olmayan bir görüntü yansıtabilir. Öncelikle yüz tipiniz konusunda bilgi sahibi olmalı v bu yönde doğru bir gözlük tercihinde bulunmalısınız.

2015-gozluk-1

Bu sezon renkli fosforlu gözlük modelleri çok moda. Bilindik, düz ve tek renklerden oluşan modelleri unutun, Yerine renk cümbüşüne bürünmüş renkli gözlükleri tercih ederek gözlük modasına yakından tanıklık edin.

 

gunes-gozlugu-modelleri

TEILEN

Yorum Yaz