2015 Kısa Saç Modelleri

1
6090

Saçlar biz kadınların dış güzelliğini taçlandıran en önemli unsurlarımızdır. Girdiği her renk, aldığı her şekil bizleri bir anda bambaşka bir kadına dönüştürür. Bu nedenle saçlar hayatımızda büyük bir öneme sahiptir. Uzun saçlarınızdan sıkıldıysanız artık farklı bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız. 2015 favori kısa saç modellerinden birini tercih ederek hem hafifleyebilirsiniz hem de farklı bir sen olabilirsiniz.

İşte, 2015 favori kısa saç modelleri;

Hafif dalgalı, kışkırtıcı ve olabildiğince hafifi bir saç kesim modeli olarak aşağıdaki model yılın gözde modelleri arasında başı çekiyor.

kısa-saç-bakımı1

Daha sıra dışı, tarzıyla kendini ortaya çıkartan bir saç kesim modeli olarak asimetrik kesimlerden oluşan kısa saç tarzını sizlerde benimseyebilirsiniz.

kısa-saç-modelleri_9

Çok fazla açık alınlıysanız ve yüz simanızı biraz daha yumutşatacak  kısa saç modeli tercih ediyorsanız aşağıdaki tarzın size göre olduğunu söyleyebilirim.

miley-cyrus3-billboard-2013

Daha hanım hanımcık ve çokta kısa olmayan bir saç kesim tarzını tercih etmek istiyorsanız hemen omuzlarınızda bitecek bir model olan saç kesim tarzını tercih ederek istediğiniz kısa saçlara sizlerde sahip olabilirsiniz.

kısa-saç-bakımı2

 

Gösterişli-kısa-saç-modelleri

kisa-sac-modelleri-2016-9

TEILEN

Yorum Yaz