14 Şubatta Hayaller Gerçek Olsun!

0
270

 

Her genç kızın hayalinin gelinlik giymek olduğunu mu düşünüyorsunuz? Büyüklerimizin kullanmaktan keyif aldıkları o ünlü tabirleriyle; “devir değişti” ve artık genç kızlar gelinlik giymekten ziyade, tek taş yüzüğe sahip olmak istiyor. Tek taş pırlanta yüzükler, ışıltısı ve büyüleyici güzelliği ile gelinliklerin ihtişamını dahi geride bırakmayı başardı da diyebiliriz. Peki, 14 Şubat sevgililer gününde sevgilinizin bu hayalini gerçeğe dönüştürmeye ne dersiniz?

Tek taş pırlanta yüzük dendiğinde aklınıza hemen ayırmanız gereken bütçenin geldiğini biliyoruz. Ancak son yıllarda pırlanta fiyatları oldukça makul düzeye geriledi. Artık tek taş pırlanta yüzük satın almak için yüksek bir rakamı gözden çıkarmanız gerekmiyor. Aslında pırlanta yüzükler hiçbir zaman bir servet ödemenizi gerektirmedi. Ancak halk arasında halen “pırlanta” kelimesi akla büyük bütçeleri getiriyor.

Eğer Altınbaş tek taş yüzük modellerinden birini seçerseniz, 4 haneli olmayan bir rakamla dahi ödemenizi yapabilirsiniz. Marka, birbirinden şık tek taş yüzük modelleri tasarlama noktasında da zaten kalitesini kanıtlamış durumda… Sevgilinizin ya da eşinizin aksesuar zevklerini düşünerek, çok beğeneceği bir pırlanta yüzük modelini seçebilirsiniz. Böylece sevgililer gününde bir hayali gerçekleştirmiş olacaksınız.

Tek Taş Yüzük Evlilik Teklifi Anlamına Gelmez!

Erkekler aslında sevgililerine tek taş yüzük almak noktasında tereddüde kapılıyor. Sevgilinize tek taş yüzük almanız, evlenme teklifi yapmanızı gerektirmez. Kadınların hediye olarak pırlanta yüzük aldıklarında, bunu hemen evlenme isteği ile bağdaştırmadıklarından emin olabilirsiniz. Her ne kadar evlilik tekliflerinin vazgeçilmezi haline gelmiş olsa da tek taş pırlanta yüzükler, özel günlerde hediye olarak harika bir seçenek olma özelliğini koruyor.

Eğer siz de sevgilinizin hayalini gerçekleştirmek isterseniz, Altınbaş internet sitesine uğrayın. Fiyatların sizi bir hayli şaşırtacağından emin olabilirsiniz. Çünkü biz araştırma yaparken Altınbaş web sitesinde şaşırtacak kadar uygun fiyatlara rastladık. Elbette en güzel modelleri de bu adresin sunduğu konusunda hemfikiriz.

Pırlanta, yüzük modellerinde en çok beyaz altına yakışıyor ancak bu sitede farklı renk seçenekleri de hazırlanarak beğeniye sunulmuş. Online olarak sipariş verdiğinizde teslimat bir hayli hızlı yapılıyor. Yine de riske atmamak için şimdiden siparişinizi tamamlamanızı öneririz. 14 Şubat’a kadar elinizde olması gerektiğinden sipariş hususunu ertelemeyin.

 

TEILEN

Yorum Yaz